Instagram -->

środa, 28 października 2015

DIY: Co zrobić z połamanymi kredkami woskowymi?


Moje dziecko ma na imię Miłka, Miłka Masakrator Kredek. Największą radość z zabawy kredkami czerpie chyba wtedy, kiedy może je doszczętnie połamać. Tak, te "niełamiące" też.

poniedziałek, 26 października 2015

Tylko krowa nie zmienia zdania, ale...


Wiecie doskonale, że należę raczej do otwartych osób, tych tolerancyjnych. Mam swoje małe fiksacje, ale generalnie można mi przemówić do rozsądku i zazwyczaj nie zapieram się rękami i nogami przy swoim. Wiecie to, prawda?

piątek, 23 października 2015

Ponadczasowe zabawy.

Czasy się zmieniają. Dzieci mogą mieć wszystko. Zabawki, które można kupić w sklepach bawią zarówno moje dziecko, jak i mnie samą (a czasem nawet mnie bardziej ;) ), do tego edukują, trenują, utrwalają, śpiewają, zabawiają i pewnie w przyszłym pokoleniu będą potrafiły zastąpić mamę. O tym, co mają nasze dzieci nam się nawet nie śniło!

sobota, 17 października 2015

Czy małe dziecko powinno mieć wybór?


Moja ponaddwuletnia córka przechodzi teraz fantastyczny okres testowania swoich rodziców na wszelkie możliwe sposoby. Bada granice, nasze bębenki w uszach, wytrzymałość psychiczną i fizyczną, naszą asertywność. Generalnie jest rządna władzy, nie wiedząc oczywiście z tym to się do końca wiąże.